Vyberte si časť:
skupina:
Rozpis pre 1. časť, skupina "A"
Zobraz/Skry rozpisy všetkých kôl
Kolo Dátum
1 08.10.2021 Domáci Hostia  
STK Gemerská Poloma B Volno  
MŠK Dobšiná S.T.K. Plešivec B  
STK Honce A ŠKST Gočovo 10:8
STO Medzev TJ GEOLÓG Rožňava D 3:15
VAJDA TEAM Dobšiná TJ TATRAN Betliar 5:13
SŠK Poproč B ŠK Henckovce 9:9
2 15.10.2021 Domáci Hostia  
Volno ŠK Henckovce  
TJ TATRAN Betliar SŠK Poproč B 1:17
TJ GEOLÓG Rožňava D VAJDA TEAM Dobšiná 15:3
ŠKST Gočovo STO Medzev 13:5
S.T.K. Plešivec B STK Honce A 7:11
STK Gemerská Poloma B MŠK Dobšiná  
3 22.10.2021 Domáci Hostia  
MŠK Dobšiná Volno  
STK Honce A STK Gemerská Poloma B 11:7
STO Medzev S.T.K. Plešivec B 10:8
VAJDA TEAM Dobšiná ŠKST Gočovo 7:11
SŠK Poproč B TJ GEOLÓG Rožňava D 18:0
ŠK Henckovce TJ TATRAN Betliar 15:3
4 05.11.2021 Domáci Hostia  
Volno TJ TATRAN Betliar  
TJ GEOLÓG Rožňava D ŠK Henckovce 12:6
ŠKST Gočovo SŠK Poproč B 5:13
S.T.K. Plešivec B VAJDA TEAM Dobšiná 10:8
STK Gemerská Poloma B STO Medzev 11:7
MŠK Dobšiná STK Honce A  
5 12.11.2021 Domáci Hostia  
STK Honce A Volno  
STO Medzev MŠK Dobšiná  
VAJDA TEAM Dobšiná STK Gemerská Poloma B 8:10
SŠK Poproč B S.T.K. Plešivec B 11:7
ŠK Henckovce ŠKST Gočovo 11:7
TJ TATRAN Betliar TJ GEOLÓG Rožňava D 4:14
6 11.03.2022 Domáci Hostia  
Volno TJ GEOLÓG Rožňava D  
ŠKST Gočovo TJ TATRAN Betliar 8:10
S.T.K. Plešivec B ŠK Henckovce 8:10
STK Gemerská Poloma B SŠK Poproč B 6:12
MŠK Dobšiná VAJDA TEAM Dobšiná  
STK Honce A STO Medzev 15:3
7 18.03.2022 Domáci Hostia  
STO Medzev Volno  
VAJDA TEAM Dobšiná STK Honce A 8:10
SŠK Poproč B Volno
(zmena po odstúpení MŠK Dobšiná )
 
ŠK Henckovce STK Gemerská Poloma B 7:10
TJ TATRAN Betliar S.T.K. Plešivec B 11:7
TJ GEOLÓG Rožňava D ŠKST Gočovo 13:5
8 25.03.2022 Domáci Hostia  
Volno ŠKST Gočovo  
S.T.K. Plešivec B TJ GEOLÓG Rožňava D 7:11
STK Gemerská Poloma B TJ TATRAN Betliar 13:5
Volno
(zmena po odstúpení MŠK Dobšiná )
ŠK Henckovce  
STK Honce A SŠK Poproč B 6:12
STO Medzev VAJDA TEAM Dobšiná 10:8
9 01.04.2022 Domáci Hostia  
VAJDA TEAM Dobšiná Volno  
SŠK Poproč B STO Medzev 14:4
ŠK Henckovce STK Honce A 11:7
TJ TATRAN Betliar Volno
(zmena po odstúpení MŠK Dobšiná )
 
TJ GEOLÓG Rožňava D STK Gemerská Poloma B 14:4
ŠKST Gočovo S.T.K. Plešivec B 8:10
10 08.04.2022 Domáci Hostia  
Volno S.T.K. Plešivec B  
STK Gemerská Poloma B ŠKST Gočovo 15:3
Volno
(zmena po odstúpení MŠK Dobšiná )
TJ GEOLÓG Rožňava D  
STK Honce A TJ TATRAN Betliar 9:9
STO Medzev ŠK Henckovce 6:12
VAJDA TEAM Dobšiná SŠK Poproč B 3:15
11 22.04.2022 Domáci Hostia  
SŠK Poproč B Volno  
ŠK Henckovce VAJDA TEAM Dobšiná 13:5
TJ TATRAN Betliar STO Medzev 6:12
TJ GEOLÓG Rožňava D STK Honce A 13:5
ŠKST Gočovo Volno
(zmena po odstúpení MŠK Dobšiná )
 
S.T.K. Plešivec B STK Gemerská Poloma B 9:9
2013 © Vladimír Naňo | Návštev 96887